nr oferty: 93746 / 2018-10-04
Banking Process Administrator/ Administrator systemu płatności bankowych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zadania i obowiązki

  • współpraca przy wdrażaniu systemu w jednostkach organizacyjnych

  • wprowadzanie, zarządzanie oraz konfiguracja danych Klientów w systemie

  • kontrola i monitoring poprawności przepływu danych w systemie

  • profesjonalną obsługę i wsparcie techniczne dla użytkowników systemu w ramach I linii wsparcia

  • komunikacja z II linią wsparcia w celu rozwiązywania złożonych problemów

  • tworzenie i aktualizacja wewnętrznych procedur związanych z wykonywanymi zadaniami

Oferujemy:
Gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej korporacji

  • ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole

  • kursy językowe i szkolenia (wdrażające, systemowe, umiejętności miękkich

  • szeroki pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa oraz dofinansowane kursy językowe

  • realne możliwości rozwoju

  • imprezy integracyjne po godzinach

  • bezpłatny parking, a tuż obok centrum handlowe z restauracjami i rabatami dla pracowników

Wymagania:
Szukamy osoby:

  • swobodnie komunikującą się w języku angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie (poziom B2/C1)

  • z wcześniejszym doświadczeniem w obsłudze klienta

  • z orientacją na klienta i jego potrzeby

  • skrupulatnej i dociekliwej

  • dbającej o terminowość wykonywanych zadań

  • nastawioną na rozwiązywanie problemów

  • umiejącą myśleć analitycznie

  • z praktyczną znajomością pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą

  • doświadczenie w pracy w bankowości/z systemami obsługi transakcji bankowych

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne)

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)

Miejsce pracy:
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_programista_javaee_pomorskie_20131225_104052