nr oferty: 96343 / 2018-11-07
IT Support with German (Technischer Support) - no experience needed
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

MIEJSCE PRACY: POZNAŃ/SZCZECIN

Praca polega na rozwiązywaniu problemów technicznych sprzętu elektronicznego/ połączeń sieciowych przez telefon (tylko połączenia przychodzące), e-mail i czat.

Oferujemy:

Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opiekę medyczną

  • Ogólnodostępne w biurze przekąski, owoce, kanapki, kawa, herbata itp

  • Benefity pozapłacowe (np. karta multisport, bilety do kina)

  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi.

Wymagania:

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

  • otwartość, umiejętność pracy w grupie

Szczecin, Stargard, Szczecinek, Choszczno, Goleniów, Gryfino, Police, Świnoujście, Barlinek, Trzebie, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-07 - 2018-12-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/analityk-danych-it_455267.html