nr oferty: 72127 / 2017-11-05
Praca dla informatyków
Pracownik analizy i ewidencji danych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • sporządzenie analiz i raportów wynikających z realizacji zadań

  • administracja dokumentacją w projekcie (obsługa dokumentacji, weryfikację dokumentacji, harmonogramowanie, przepływ informacji)

  • realizacja zadań związanych z odbiorem dokumentów

  • wprowadzanie danych do aplikacji

  • monitorowanie i raportowanie statusów projektu

Oferujemy:

Wynagrodzenie (w zależności od ilości wykonanych analiz w obrębie miesiąca):

od 2000 brutto

Wymagania:
Wymagania:

  • obsługa PC oraz biegła znajomość MS Office (w szczególności: Excel, Outlook)

  • dbałość o szczegóły - koncentracja na szczegółach przy zachowaniu wymaganych standardów

  • orientacja na wynik i jakość - podejmowanie działań zapewniających osiągnięcie założonych standardów jakościowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • planowanie pracy

  • realizacja zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe wymagania:

  • praca biurowa lub w terenie, od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00.

Miejsce pracy:
Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-05 - 2017-12-05
Nasz partner Praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista_252206.html