nr oferty: 77426 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Młodszy Developer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: ABAP,
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Suchy Las k. Poznania

Wymagania:
Zadania:

  • Programowanie w języku ABAP (analizowanie i projektowanie procesów opartych o technologie SAP Netweaver, przygotowanie interfejsów systemu, rozszerzenia funkcjonalności systemów SAP)

  • Bezpośrednia współpraca z klientami na wszystkich etapach implementacji projektów

  • Optymalizacja procesów biznesowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Rozbudowa funkcjonalności produktów firmy zgodnie z potrzebami implementacji

  • Praca w grupach projektowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym (również studenci)

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych

  • Znajomość języka angielskiego (w stopniu pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej)

  • Praktyczna umiejętność programowania w dowolnym języku i środowisku

  • Chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwijania swoich umiejętności

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość ABAP Workbench

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Dobrą atmosferę pracy w szybko rozwijającej się firmie

  • Motywacyjny system wynagradzania związany z efektami pracy

  • Opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z egzaminami certyfikującymi

  • Udział w innowacyjnych projektach dla najważniejszych firm w Polsce i za granicą

  • Dostęp do nowoczesnych technologii, narzędzi i metod pracy

  • Chillout room, słodkie piątki, wyjazdy firmowe, wyjścia działowe

Miejsce pracy:
Suchy Las, Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-02-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_konsultant_ds_wdrozen_erp_programista_cnet_javascript_malopolskie_20130528_135156