nr oferty: 74922 / 2017-11-27
Praca dla informatyków
Informatyk / młodszy programista
Umiejętności komputerowe:
Internet: DNS,
Bazy danych: MySQL,
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie zgłoszeń zarejestrowanych w systemie HelpDesk - diagnozowanie zgłoszonych incydentów oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów,

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej z zakresu wykonywanych prac w systemie HelpDesk,

  • Instalowanie oprogramowania, serwis oraz konserwacja sprzętu informatycznego,

  • Prace związane z utrzymaniem sieci firmowej,

  • Nadzorowanie i konfiguracja systemu backupowego,

  • Przygotowanie i konfiguracja oprogramowania Windows, Office, Sap Business ONE

  • Nadzór nad systemem ERP Sap Business ONE,

  • Tworzenie prostych aplikacji biznesowych,

  • Przeprowadzenie testów, analiza i raportowanie,

  • Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami działu IT,

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne pozostałych pracowników,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez (awanse oraz szkolenia wewnętrzne),

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze,

  • Karty MultiSport i pakiet socjalny (opieka medyczna),

  • Imprezy integracyjne i nagrody uznaniowe,

  • Zgrany i otwarty zespół, który codziennie dostarcza nowych wyzwań.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka, Elektronika, Automatyka) €“ lub w trakcie nauki (studia niestacjonarne)

  • Podstawowa wiedza z zakresu struktur sieci komputerowych i konfiguracji serwerów

  • Znajomość: baz danych MySQL, SQL, HANA

  • Podstawowe doświadczenie z językiem: C#

  • Znajomością systemów Windows 7-10, Windows server 2012 i pakietu Office 2003-2016,

  • Znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego,

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z TCP / IP oraz DNS,

  • Umiejętności ustalania priorytetów, dobrej organizacji własnej pracy,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Dodatkowy atutem będzie znajomość Sap Business One oraz Magento.

Miejsce pracy:
Suchy Las (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-27 - 2017-12-27
Link do oferty: http://www.praca.pl/kierownik-biura-projektow_264096.html