nr oferty: 86248 / 2018-05-30
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Baz Danych MSSQL
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

  • Zarządzanie klastrowymi środowiskami baz danych MS SQL

  • Bieżące aplikowanie poprawek w środowiskach MS SQL

  • Monitoring baz danych MS SQL i serwerów Windows €“ definiowanie monitorowanych parametrów, limitów i działań korekcyjnych po ich przekroczeniu

  • Strojenie baz danych MS SQL

  • Backup i odtwarzanie baz danych

  • Współpraca z działem rozwoju aplikacji i zespołem SharePoint przy wdrożeniach nowych aplikacji i rozwiązywaniu problemów z działaniem aplikacji opartych o MS SQL

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami aplikacji

  • Dokumentowanie środowiska MSSQL

  • Tworzenie instrukcji i procedur operacyjnych

Wymagania:

  • Samodzielność i wytrwałość w dążeniu do celu

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Wykształcenie wyższe (kierunki związane z IT)

  • 2 letnie doświadczenie w administracji baz danych MS SQL

  • Dobra znajomość języka SQL i TSQL

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows

  • Znajomość rozwiązań SAN i backup/recovery

  • Certyfikat MCSA SQL Server 2012/2014 będzie dodatkowym atutem

  • Certyfikat ITIL Foundation będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach w których zaimplementowane zostały procesy Service Asset and Configuration Management Change, Management, Incident Management,

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kategorii B

Miejsce pracy:
Starogard Gdański, pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-30 - 2018-06-29
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1104453?jobSource=XMLFeed