nr oferty: 72925 / 2017-10-31
Praca dla informatyków
Technik IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Zakres zadań:

  • Utrzymanie infrastruktury IT na poziomie pozwalającym na stałe jej wykorzystanie poprzez użytkowników.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z oprogramowaniem oraz sprzętem komputerowym.

  • Wsparcie w utrzymaniu oraz działalności operacyjnej wewnętrznych systemów IT w modułach pracujących dla działu finansowego, personalnego, logistyki, magazyny, itp.

  • Przygotowanie, konfiguracja oraz wprowadzanie zmian w systemach IT (komputery PC, sieć, oprogramowanie).

  • Opracowywanie dokumentacji (instrukcje, szkolenia użytkowników).

  • Utrzymanie i rozwój wewnętrznej sieci (LAN).

  • Utrzymanie i rozwój firmowych systemów komunikacyjnych.

  • Stała współpraca ze specjalistą IT w zakresie powyższych zadań i dodatkowo wydawanych poleceń.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej firmie z duńskim i amerykańskim kapitałem.

  • Świetną okazję do pracy w branży nowoczesnych technologii medycznych.

  • Szansę na dalszy rozwój w ramach grupy.

  • Możliwości ciągłego kształcenia poprzez szkolenia wewnątrz firmowe i specjalistyczne.

  • Szereg innych świadczeń pracowniczych, w tym: atrakcyjny fundusz socjalny, dofinansowanie do kart aktywności sportowej, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, codziennie świeże owoce.

  • Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie.

Wymagania:
Wymagania:

€žKonstruktywna różnorodność€ to jedna z naszych wartości, dzięki której w szczególny sposób wyrażamy nasze przekonanie, że różnice między ludźmi tworzą dynamiczne oraz kreatywne środowisko pracy. Wspieramy różnorodność w naszych procesach rekrutacyjnych, wierząc jednocześnie, że poniższe formalne kwalifikacje mogą wzmocnić szanse kandydatów na sukces w zakresie zawodowym na oferowanym stanowisku.

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie informatycznym, preferowane wyższe

  • Doświadczenie w zakresie pracy z systemami operacyjnymi (Microsoft Windows €“ klient oraz serwer)

  • Doświadczenie w systemach związanych z bazami danych (MS SQL Server)

  • Znajomość urządzeń i technologii dotyczących sieci komputerowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikacje pisemną i ustną w ramach korporacji

  • Poczucie odpowiedzialności oraz wysoki poziom zaangażowania w realizację zadań to zachowania szczególnie cenione w Radiometer.
    Dodatkowo idealny kandydat powinien posiadać również poniższe cechy:

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Cierpliwość, systematyczność

  • Orientacja na terminowe wykonywanie zadań

  • Tolerancja na sytuacje stresowe

Miejsce pracy:
Stargard, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-31 - 2017-11-23
Link do oferty: http://www.praca.pl/citrix-systems-engineer_254936.html