nr oferty: 72087 / 2017-11-06
Praca dla informatyków
Konsultant Wsparcia Technicznego z j. niemieckim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

OBOWIĄZKI

  • obsługa połączeń telefonicznych

  • wsparcie techniczne Klientów niemieckich

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie minimum 5250 zł brutto

  • 150 zł dodatku do dowolnego rozdysponowania

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 lub pełen etat z elastycznym grafikiem

  • szkolenie wdrożeniowe

  • możliwość dofinansowania prywatnych kursów doszkalających

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

  • pakiet bonusów pozapłacowych: kartę Multisport, ubezpieczenie, opiekę zdrowotną

  • jednorazowy dodatek relokacyjny w wysokości 2700 zł netto

  • świeże owoce co poniedziałek

Wymagania:

WYMAGANIA

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1

  • dobra obsługa komputera i znajomość pakietu Office

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • mile widziane umiejętności analityczne i doświadczenie w call center/branży IT

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:
Stargard, zachodniopomorskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-06 - 2017-11-21
Link do oferty: http://www.praca.pl/projektant-programista_252232.html