nr oferty: 73260 / 2017-10-23
Praca dla informatyków
Administrator IT (m/k)
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawnego działania usług dostępnych dla użytkowników (administrowanie, modyfikowanie, monitorowanie poprawności działania, usuwanie usterek i ich przyczyn),

  • zapewnienie sprawnego działania usług wewnętrznych działu informatyki €“ serwerów, sieci LAN, sieci telefonicznych, sieci WAN,

  • pomoc i zastępowanie w obowiązkach pracownika zapewniającego sprawne działania usług €“ zakupy IT, intranet, drukowanie, faksowanie itd.,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i procedur informatycznych i telekomunikacyjnych,

  • współpraca z dostawcami sprzętu komputerowego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

  • wysokie wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska.

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w administracji usługami Windows, Active Directory, Exchange,

  • doświadczenie w systemach backupu,

  • doświadczenie w administracji i utrzymaniu infrastruktury sieci LAN/WAN,

  • znajomość SAP i środowiska Windows,

  • język angielski na poziomie min. B2,

  • pożądane cechy: pracowitość, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, zdolność strategicznego myślenia.

Środa Wielkopolska, Kórnik, Września,, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-23 - 2017-11-22
Link do oferty: http://www.praca.pl/web-developer_257554.html