nr oferty: 90856 / 2018-08-08
Praca dla informatyków
Pracownik ds. wsparcia użytkownika
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • rozliczanie incydentów oraz nadzór nad ich realizacją,

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z usługami informatycznymi,

  • bieżąca ewidencja i obsługa zgłoszeń z określeniem ich priorytetu i kierowaniem do właściwych grup linii wsparcia,

  • świadczenie usług I linii wsparcia informatycznego dla użytkowników końcowych,

  • utrzymywanie i aktualizacja bazy wiedzy,

  • zarządzanie kontami i hasłami użytkowników,

  • udział w testowaniu rozwiązań informatycznych,

  • opracowywanie instrukcji oraz procedur postępowania dla użytkowników końcowych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w trybie zmianowym,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Wymagania:

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie,

  • znajomość zagadnień ITIL i możliwości ich praktycznego zastosowania dla procesów związanych z obsługą użytkowników

  • znajomość popularnych systemów operacyjnych i pakietów narzędziowych (Windows+Srv),

  • znajomość sieci komputerowych,

  • znajomość podstaw programowania w JavaScript,

  • znajomość podstaw zarządzania bazami danych MS SQL,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe informatyczne,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • znajomość systemu typu Contact Center,

  • znajomość systemu HP ServiceManager,

  • znajomość SQL Reporting Services i tworzenia raportów za jego pomocą.

Miejsce pracy:
Sosnowiec, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-08 - 2018-08-22
Link do oferty: http://www.praca.pl/mlodszy-analityk-web_323515.html