nr oferty: 116048 / 2020-11-16
Praca dla informatyków
Inżynier Systemowy
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Internet: SMTP,
Opis stanowiska:

Poszukujemy Inżyniera Systemowego (praca zdalna)

Zadania:

  • administracja serwerami Linux

  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)

  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji

  • praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM

  • tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub B2B

  • benefity (karta Multisport, opieka medyczna)

  • pakiet szkoleniowy

  • kilkudniowe wyjazdy integracyjne

  • przyjazna atmosfera :)

Wynagrodzenie: 10 000-17 000 brutto

Wymagania:

  • dobra znajomość systemu Linux

  • doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible

  • analityczne podejście do pracy oraz łatwość rozwiązywania skomplikowanych zadań

  • znajomość zagadnień sieciowowych (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)

  • umiejętność programowania w Python/Perl

  • doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach

Miejsce pracy:
Rzeszów, podkarpackie, Polska
Oferta ważna:
2020-11-16 - 2020-12-02
Link do oferty: https://www.praca.pl/inzynier-systemowy_3889752.html