nr oferty: 90411 / 2018-07-31
Praca dla informatyków
Sales Costing & Controlling Specialist
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Visual Basic,
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Bazy danych: MS Access,
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wspierała Sales Costing & Controlling Managera na poziomie fabryki, w szczególności poprzez:

  • Kalkulowanie cen produktów z użyciem systemu SAP,

  • Monitorowanie poziomu cen i weryfikacja marż sprzedaży produktów,

  • Utrzymywanie i aktualizacja bazy danych cen surowców i parametrów procesów,

  • Udział w comiesięcznym procesie raportowania (przygotowanie oraz łączenie analiz i raportów)

  • Optymalizacja i automatyzacja cyklicznych działań raportowych, tworzenie i rozwój nowych narzędzi raportowania,

  • Przygotowywanie liczbowych i graficznych prezentacji danych dla kierownictwa,

  • Sporządzanie zestawień i raportów na bieżące potrzeby Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta,

  • Wsparcie sprzedaży na poziomie fabryki w prowadzeniu projektów ze stopniowym przejmowaniem odpowiedzialności za poszczególne tematy,

  • Współpracę z Działem Group Global Costing Models and Tender Management.

Oferujemy:

  • Perspektywę długookresowego rozwoju zawodowego.

  • Samodzielność i możliwość działania w środowisku sprzyjającym realizacji własnych pomysłów.

  • Pracę w gronie ekspertów w międzynarodowej korporacji.

  • Możliwość udziału w projektach z zakresu analizy sprzedaży.

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (bonus roczny, dofinansowanie do sportu i wypoczynku, korzystne warunki ubezpieczenia grupowego).

  • Możliwość zdobywania nagród w programie ciągłego doskonalenia i innych inicjatywach firmowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne oraz matematyka finansowa),

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze analizy sprzedaży,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca w języku angielskim),

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Znajomość MS Access, Visual Basic i SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i doświadczenie w pracy z bazami danych,
    w tworzeniu raportów i analiz,

  • Umiejętność wyciągania wniosków z danych liczbowych i rekomendowania rozwiązań,

  • Umiejętność współpracy (konieczna współpraca z wieloma osobami z różnych poziomów organizacji),

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Dokładność, spostrzegawczość.

Miejsce pracy:
Rogowiec gm. Kleszczów, łódzkie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-31 - 2018-08-30
Link do oferty: http://www.praca.pl/e-commerce-key-account-manager-fashion_316315.html