nr oferty: 76481 / 2017-12-20
Praca dla informatyków
Specjalista IT / Wdrożeniowiec ds. systemów finansowych
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Twoją rolą będzie:

  • Prowadzenie projektów finansowych od strony informatycznej w międzynarodowym zespole

  • Rozwój aplikacji finansowych wpierających procesy operacyjne w Grupie Raben - system finansowy SAP, obieg dokumentów Worknet, system CRM

  • Przygotowywanie rozwiązań usprawniających procesy biznesowe

  • Kontakt z dostawcami zewnętrznymi

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

W zamian za Twoje zaangażowanie, oferujemy:

  • Ciekawe zadania i stałą inwestycję w Twój rozwój

  • Szkolenia

  • Bardzo bogaty pakiet socjalny(m. in. Multisport, Luxmed, Pramerica, bony świąteczne 2x w roku)

  • Elastyczny czas pracy

  • Dofinansowanie 50% kursu języka angielskiego

  • Atrakcyjne warunki finansowe i premie

  • Fun room i restaurację w miejscu pracy

Wymagania:

Jeżeli spełniasz następujące wymagania:

  • Masz wykształcenie wyższe informatyczne

  • Świetnie radzisz sobie z prowadzeniem projektów IT

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (poziom B2)

  • Mile widziana podstawowa znajomość SAP

  • Jesteś osobą komunikatywną, dobrze pracującą w zespole

Miejsce pracy:
Robakowo k. Poznania, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-20 - 2018-01-19
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/aterima_programista_c_c_malopolskie_20130429_092932