nr oferty: 76480 / 2017-12-20
Praca dla informatyków
SQL (Oracle) Developer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Twoją rolą będzie:

  • Projektowanie ikreowanie nowych, usprawniających procesy rozwiązań dla klientów

  • Wprowadzanie zmian waplikacjach wpierających procesy magazynowania lub transportu wzespole Research and Development

  • Przygotowywanie nowych funkcjonalności wsystemach

  • Pełnienie funkcji architekta rozwiązań

  • Udział wmiędzynarodowych zespołach projektowych

Oferujemy:

W zamian za Twoje zaangażowanie, oferujemy:

  • Stałą inwestycję wTwój rozwój

  • Szkolenia zewnętrzne iwewnętrzne

  • Jasną ścieżkę kariery

  • Bardzo bogaty pakiet socjalny (m. in. Multisport, Luxmed, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne)

  • Elastyczny czas pracy

  • Dofinansowanie do kursów językowych

  • Atrakcyjne warunki finansowe ipremie

Wymagania:

Jeżeli spełniasz następujące wymagania:

  • Chcesz pracować ze światowej klasy bazami danych Oracle

  • Cenisz sobie niezależność

  • Posiadasz doświadczenie wpracy na podobnym stanowisku

  • Dobrze radzisz sobie zprowadzeniem projektów

  • Dobrze znasz SQL

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2 (średnio-zaawansowany)

  • Mile widziana znajomość języków programowania (Java, C++, PHP, bash)

Miejsce pracy:
Robakowo, k. Poznania, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-20 - 2018-01-19
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1056228?jobSource=XMLFeed