nr oferty: 77400 / 2018-01-09
Praca dla informatyków
Administrator systemów informatycznych
Umiejętności komputerowe:
Internet: DNS,
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie serwerami MS Windows oraz MS SQL Server

  • Programy finansowo księgowe (Symfonia ERP), kadrowe (Enova, Płatnik)

  • Zarządzanie infrastrukturą IT (serwery, macierze, LAN/WAN, backup)

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Rozwiązywanie incydentów iproblemów, rekomendowanie rozwiązań

  • Wsparcie techniczne

  • Wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności działania systemów

  • Testowanie nowych rozwiązań iwprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka)

  • Minimum 2 lata na stanowisku Administratora IT

  • Bardzo dobrej znajomości aplikacji ze środowiska Microsoft (SQL2008/2012, MS Serwer 2008/2012/2016, SharePoint) najchętniej popartej certyfikatami

  • Znajomość na poziomie zaawansowanym: usług katalogowych AD, wirtualizacja, zarządzania usługami DNS, DHCP, WSUS, WDS

  • Wiedzy zzakresu konfiguracji oraz bezpieczeństwa WAN/LAN

  • Znajomość zagadnień teleinformatycznych

  • Kreatywność

  • Umiejętność efektywnej pracy wstresie ipod presją czasu

Miejsce pracy:
Reguły k/ Warszawy, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-09 - 2018-02-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-android_276843.html