nr oferty: 77603 / 2018-01-11
Praca dla informatyków
Konsultant Qlik Sense/QlikView
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Opis stanowiska:

Do naszego zespołu Business Intelligence poszukujemy osoby ambitnej oraz pełnej entuzjazmu, której głównym zadaniem będzie budowa modeli analitycznych oraz dashboardów wnarzędziach Business Intelligence Qlik Sense iQlikView.

W zakres prac wchodzić będą:

  • Analiza potrzeb użytkowników biznesowych

  • Projektowanie ibudowa ekstraktorów igeneratorów danych

  • Projektowanie modeli analitycznych

  • Budowa dashbordów analitycznych

  • Współpraca zklientem wramach realizowanych projektów wdrożeniowych

  • Tworzenie stron mash-up, rozszerzeń, widżetów

  • Testowanie wprowadzonych zmian

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy

  • Możliwość pełnego wdrażania własnych pomysłów

  • Dostęp do najnowszych technologii IT - możliwość ciągłego rozwoju

  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu Qlik Sense

  • Możliwość zdobycia certyfikatu Qlik Sense Business Analyst

  • Miłą i antykorporacyjną atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

Zaznaczamy, że nie wszystkie oczekiwania muszą zostać spełnione. Poszukujemy ambitnych osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową poprzez poznawanie nowych technologii.

Wymagania:

  • Dobra znajomość Qlik Sense i QlikView

  • Znajomość baz danych

  • Dobra znajomość technologii: JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap, JQuery

  • Doświadczenie z RWD

  • Znajomość języka zapytań SQL

  • Znajomość zagadnień administracji serwerami Windows

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznych

  • Znajomość GIT, Bitbucket, JIRA

  • Pasja, optymizm, rzetelność oraz stała chęć do nauki

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w korzystaniu z API, znajomość AngularJS

  • Mile widziane doświadczenie poparte referencjami

Miejsce pracy:
Radom, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-11 - 2018-02-10
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_specjalista_ds_aplikacji_internetowej_malopolskie_20130513_135450