nr oferty: 107787 / 2019-11-28
Praca dla informatyków
Wdrożeniowiec systemów ERP
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta ds. wdrożeń systemu COMARCH ERP.

Wymagane jest minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • udział we wdrożeniach nowych rozwiązań w zakresie IT

  • rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez klientów

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

  • uczestnictwo w dużych projektach informatycznych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w profesjonalnym, sympatycznym i dobrze zorganizowanym zespole

Wymagania:

Oczekiwania:

  • doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP

  • samodzielność, sumienność i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • znajomość baz danych MS SQL, Microsoft T-SQL, Crystal Reports

  • prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2019-11-28 - 2019-12-14
Link do oferty: https://www.praca.pl/wdrozeniowiec-systemow-erp_2799152.html