nr oferty: 87252 / 2018-06-11
Praca dla informatyków
Trener IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Analiza potrzeb szkoleniowych użytkowników końcowych,

  • Opracowywanie, prowadzenie i ewaluacja szkoleń IT dla pracowników centrali, biur zagranicznych, uczestników Akademii Pepco w języku polskim i angielskim,

  • Utrzymywanie stanu wiedzy z zakresu wdrożonych rozwiązań IT,

  • Opracowywanie i aktualizacja materiałów i dokumentacji dla użytkowników końcowych,

  • Szkolenie pracowników w ramach wdrażania nowych rozwiązań IT,

  • Prowadzenie indywidualnych konsultacji IT dla pracowników,

  • Szkolenie pracowników w ramach indywidualnych planów rozwojowych w zakresie np. pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Korzystne warunki wynagradzania,

  • Unikalną atmosferę działu IT,

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę na zastępstwo na ok. 1,5-2 lat.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe w kierunku informatycznym lub pokrewnym,

  • Gotowość do pracy zmianowej i weekendowej,

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiającą swobodne prowadzenie szkoleń w tym języku,

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,,

  • Bardzo dobrą znajomość metod i technik prowadzenia szkoleń

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętności komunikacji oraz planowania i organizacji.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-07-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-php-developer_312165.html