nr oferty: 93919 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Technik IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Operacyjne utrzymanie systemów informatycznych działających w oddziałach firmy na terenie kraju.

  • Prowadzenie i współpraca w realizacji ciekawych projektów informatycznych i biznesowych.

  • Wsparcie użytkowników.

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów.

  • Serwisowanie sprzętu komputerowego.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole w dużej międzynarodowej firmie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość pogłębienia wiedzy i doświadczenia oraz realizację własnych ambicji zawodowych.

  • Niezbędne do pracy narzędzia, w tym samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport.

  • Zniżki pracownicze.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowany profil techniczny: informatyka, telekomunikacja, elektronika).

  • Minimum 2 letnie doświadczeniem w pracy z różnorodnymi systemami IT , w tym: znajomość środowiska MS Windows oraz Active Directory, zagadnień sieciowych LAN, WAN, zagadnień z zakresu sieci TCP/IP, doświadczenie w serwisowaniu i utrzymaniu sprzętu komputerowego i oprogramowania w tym drukarek, systemów POS, systemów wagowych, skanerów.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się z partnerami firmy.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_front_end_developer_mazowieckie_20140123_104240