nr oferty: 84873 / 2018-05-08
Praca dla informatyków
Specjalista działu IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac konfiguracyjnych wzakresie baz danych Oracle, MS SQL

  • administrowanie serwerami opartymi obazy danych Oracle, MS SQL oraz

  • odpowiedzialność za backup

  • diagnozowanie irozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników systemu

  • zarządzanie sprzętem teleinformatycznym

  • uaktualnianie dokumentacji systemowej

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

  • dobrej znajomości zagadnień związanych zsiecią komputerową

  • dobrej znajomości systemów operacyjnych zrodziny Windows

  • znajomości tematyki TSM-backup iarchiwizacji

  • znajomości baz danych Oracle iMS SQL

  • podstawowej znajomości tematyki wirtualizacji

  • znajomości Microsoft Exchange Server

  • znajomości AD dla systemów Windows

  • znajomości Linux

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-08 - 2018-06-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-linux_307370.html