nr oferty: 86509 / 2018-06-05
Praca dla informatyków
Specjalista ds. wsparcia systemów IT i zarządzania danymi
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się:

  • codzienna analiza i naprawa incydentów na danych raportowana przez klientów w systemie ticketowym

  • konfiguracja i monitorowanie systemu call/contact center

  • optymalizacja wydajności na poziomie bazy danych

  • automatyzacja powtarzających się czynności

  • dostarczanie nowych rozwiązań (np. raportów)

  • aktualizowanie systemów do nowszych wersji (wgrywanie fixów)

  • współpracą z działem programistycznym rozwijającym system

  • dokumentowanie zadań rozwojowych w wewnętrznej bazie wiedzy

Oferujemy:
Oferujemy:

  • atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie

  • urozmaicony zakres zadań

  • przyjazną atmosferę w doświadczonym, stabilnym zespole

  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • wynagradzanie premiowe za zrealizowane cele

  • wyjazdy integracyjne, wyjścia firmowe i wspólne aktywności

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagania:
Główne wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w branży IT związane z operacjami (mile widziane: w zarządzaniu danymi)

  • umiejętność dobrej komunikacji

  • znajomość języka T-SQL (MS SQL Server) umożliwiająca analizę zapytań i ich tworzenie

  • znajomość zagadnień sieciowych LAN, WAN, TCP/IP

  • znajomość Windows Server

  • znajomość języka angielskiego (komunikacja w piśmie lub w mowie)

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-05 - 2018-07-05
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_avaya_support_specialist_mazowieckie_20130123_094013