nr oferty: 103380 / 2019-03-25
Praca dla informatyków
Specjalista ds. wsparcia IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Wymagania:
CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ?

  • Pomocą użytkownikom w rozwiązywaniu problemów

  • Reinstalacją systemów operacyjnych (Windows)

  • Instalacją oprogramowania

  • Wymianą sprzętu IT (PC, Laptop, Drukarka, Monitor)

  • Okazjonalnie - zdalną realizacją zgłoszeń

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia co najmniej średniego - preferowane w kierunku IT

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w działach IT

  • Znajomości aplikacji oraz systemów operacyjnych Microsoft

  • Znajomości podstawowych zagadnień sieciowych LAN/WAN

  • Komunikatywności

  • Umiejętności organizacji pracy własnej

  • Samodzielności i odpowiedzialności

  • Prawo jazdy kat. B jako opcja

DLACZEGO MY?

  • Możliwość pozyskiwania wiedzy specjalistycznej

  • Długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna + dofinansowanie do karty sportowej

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2019-03-25 - 2019-04-24
Link do oferty: https://www.praca.pl/specjalista-ds-wsparcia-it_2385222.html