nr oferty: 84372 / 2018-04-27
Praca dla informatyków
Specjalista ds. systemu ERP
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

  • Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie i rozwijanie systemu ERP,

  • odpowiedzialność za architekturę ERP i integrację z innymi systemami,

  • wspieranie użytkowników systemu ERP - moduły: GM, DY, MRP, KPP, FKK, MWS,

  • przygotowywanie raportów oraz modyfikacje w oparciu o bazę danych Oracle (PL/SQL),

  • dbanie o jakość danych i procesów w zarządzanych aplikacjach/systemach,

  • utrzymywanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych systemów.

Oferujemy:

  • Co oferujemy:

  • Codzienny udział w rewolucji Internet Of Things,

  • Szerokie portfolio projektów z branży Smart Home,

  • Pracę w firmie, która cały czas się rozwija i zmienia się na lepsze, to pracownicy są u nas Wynalazcami,

  • Elastyczne, indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • Stanowisko pracy: mocne stacje robocze z wyposażeniem,

  • Metodyki zwinne, Scrum, Agile

  • Elastyczną formę zatrudnienia,

  • Zadaniowy tryb pracy,

Wymagania:

  • Czego oczekujemy?

  • znajomość systemów ERP w obszarze modułu MRP,

  • mile widziana znajomość systemu ImpulsEVO,

  • znajomość języka PL/SQL i zagadnień związanych z bazą danych Oracle,

  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń użytkowników, pisaniu dokumentacji i instrukcji,

  • umiejętność pracy projektowej,

  • determinacja w realizacji wyznaczonych celów,

  • kreatywność, samodzielność,

  • otwartość na niestandardowe rozwiązania, twórcze podejście do problemów,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • umiejętność współpracy z konsultantami firmy wdrożeniowej,

  • prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-27 - 2018-05-27
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_specjalisty_ds_dtp_graphic_designer_wielkopolskie_20130124_094010