nr oferty: 74783 / 2017-11-24
Praca dla informatyków
Specjalista ds. pozycjonowania
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, CSS,
Opis stanowiska:
Na czym będzie polegała Twoja praca:

  • realizacja strategii SEO dla wybranych produktów, eventów,

  • rekomendacja zmian w strukturze stron WWW, treściach oraz odnośnikach,

  • tworzenie audytów SEO oraz pozyskiwanie linków,

  • raportowanie wykonanych działań.

Oferujemy:
Jak widzimy współpracę z Tobą?

  • zatrudniamy Cię na umowę o pracę i gwarantujemy stabilność zatrudnienia,

  • zarobki adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia,

  • zapewniamy przejrzystą ścieżkę rozwoju,

  • otrzymujesz prywatną opiekę medyczną (LUX-MED),

  • szkolimy Cię abyś miał pełną wiedzę o naszych produktach,

  • bierzesz udział w krajowych i międzynarodowych projektach,

  • dostajesz pod swoją promocyjną opiekę produkty wydawnicze oraz najbardziej wiodące projekty eventowe w Polsce.

Wymagania:
Wymagania:

  • roczne doświadczenie na stanowisku Specjalisty SEO lub podobnym,

  • bardzo dobra znajomość zasad optymalizacji SEO,

  • doświadczenie w realizacji kampanii Link Building oraz Content Marketing,

  • doświadczenie w przenoszeniu stron www,

  • bardzo dobra znajomość narzędzi Google: Search Console, Analytics,

  • umiejętność pracy z kilkoma projektami naraz,

  • mile widziana znajomość HTML, CSS oraz mechanizmów działania stron internetowych,

  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, zdolność analitycznego myślenia.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-24 - 2017-12-24
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1039828?jobSource=XMLFeed