nr oferty: 82347 / 2018-03-27
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Wsparcia (II Linia)
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się:

  • telefonicznym i zdalnym wsparciem użytkowników aplikacji

  • projektowaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie związane z poziomem kompetencji

  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji

  • dodatkowe premie

  • wyjazdy integracyjne, wyjścia firmowe i wspólne aktywności

  • indywidualną ścieżkę rozwoju (własne projekty, pomysły)

  • odprężenie od pracy przy darcie

Wymagania:
Główne wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (informatyka, telekomunikacja)

  • umiejętność modyfikacji w bazie danych MS SQL Server w oparciu o język SQL

  • doświadczenie w obsłudze klienta w dziale Help Desk

  • łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej

  • umiejętność analizy dostępnych informacji i generowania różnych opcji rozwiązań

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • prawo jazdy

Mile widziane

  • znajomość zagadnień sieciowych LAN, WAN

  • dobra znajomość języka T-SQL

  • znajomość telefonii VoIP / SIP

  • administracja Windows Server, Linux, MS SQL Server

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-03-27 - 2018-04-26
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_sap_security_provisioning_administrator_mazowieckie_20130119_094115