nr oferty: 73259 / 2017-10-23
Praca dla informatyków
Specjalista baz danych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Jeśli zwracasz uwagę na:

STABILNOŚĆ: pewne, bezpośrednie, długofalowe zatrudnienie w firmie o bardzo ugruntowanej
pozycji z ponad 50-letnim doświadczeniem
ZAUFANIE:umowa na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy
ROZWÓJ:finansowanie szkoleń zewnętrznych, samodzielność w działaniu, aktywne uczestnictwo w rozwoju organizacji
WARUNKI PRACY: centrum miasta, Umowa o Pracę, dofinansowanie do karty Multisport, system premii
uznaniowych/dodatków
LUDZI:zgrany, przyjazny zespół dla którego liczy się Twoja opinia

...ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

Wówczas będziesz zaangażowany w takie zadaniajak:

  • Administracja bazami danych Klientów w środowisku Oracle

  • Administracja systemami operacyjnymi Linux i Windows pod kątem współpracy z relacyjnymi bazami danych

  • Obsługa zgłoszeń w zakresie działania baz danych

  • Wgrywanie poprawek/skryptów do oprogramowania w systemach Oracle

  • Konfiguracja i monitorowanie wykonywania kopii bezpieczeństwa

  • Czynny udział w pracach rozwojowych mających na celu poszerzanie oferty firmy

  • Bezpośredni udział we wdrażaniu nowych usług/technologii z obszaru ICT

  • Wsparcie technologiczne konsultantów wdrażających systemy informatyczne działające w środowisku Oracle, programowania (SQL, PL/SQL)

Oferta brzmi interesująco? Wyślij nam swoje CV.

Wymagania:

Nasz Klient specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT dla klientów korporacyjnych. By dołączyć do rozwijającego się zepsołu Cloud Computingu, wystarczy że:

  • Posiadasz przynajmniej 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Jesteś zaznajomiony z usługami RAC, ASM

  • Sprawnie administrujszbazy danych Oracle na różnych platformach systemowych (Linux, Windows, instalacja, kopie bezpieczeństwa RMAN, tuning, monitoring, zarządzenie dostępem)

  • Jesteś zaznajomiony z narzędziami Toad for Oracle, SQL Developer, Enterpise Manager, EM Cloud Control

  • Posiadasz umiejętność zarządzania systemami Windows oraz Linux pod kątem współpracy z relacyjnymi bazami danych

  • Masz wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • Cenisz pracę zespołową,jesteś zaangażowany w to co robisz

Mile widziane:

  • Umiejętność administrowania innymi systemami baz danych: MS SQL, PostgreSQL, MySQL/MariaDB

  • Znajomość technologii wirtualizacji.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-23 - 2017-11-22
Link do oferty: http://www.praca.pl/web-developer_257553.html