nr oferty: 83224 / 2018-04-11
Software Developer in Test (z podstawową znajomością języka niemieckiego)
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript, XML,
Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków na stanowisku Software Developer in Test należeć będą:

  • współpraca z klientem oraz zespołem rozproszonym;

  • analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych;

  • automatyzacja testów UI i API (REST/SOAP);

  • tworzenie mocków usług sieciowych;

  • analiza obszarów testowych, zbieranie wymagań oraz budowa zestawów przypadków testowych;

  • wykonywanie testów, analiza i raportowanie wyników;

  • konfiguracja zestawów testów automatycznych w środowisku continuous integration oraz zbieranie wyników;

  • odpowiedzialność za innych członków zespołu.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pakiet ubezpieczeniowy;

  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;

  • wyjazdy integracyjne;

  • szkolenia zawodowe i językowe;

  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • co najmniej 6-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania oraz 4-letnie doświadczenie w automatyzacji testów (Java, JavaScript, .Net);

  • doświadczenie w automatyzacji backend (SOAP/REST API);

  • doświadczenie w automatyzacji testów UI (preferowane Selenium webdriver);

  • znajomość języków wymiany danych (XML, JSON, CSV);

  • znajomość SQL i noSQL;

  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramachintensywnego kursu języka niemieckiego,bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość BDD i frameworków Cucumber, JBehave;

  • umiejętność tworzenia i utrzymywania dokumentacji testowej (planów, zakresu, list kontrolnych, przypadków testowych itp.).

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-11 - 2018-05-11
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_sap_bez_doswiadczenia_lodzkie_20130122_094353