nr oferty: 82607 / 2018-03-30
Praca dla informatyków
Senior Konsultant SAP Basis
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Bazy danych: MS SQL, DB2, Oracle,
Opis stanowiska:

Jako Senior Konsultant SAP Basis będziesz wspierać naszych klientów wzakresie administracji systemów SAP znaszego biura we Wrocławiu lub bezpośrednio wsiedzibie klienta. Oferujemy pracę wmiędzynarodowym środowisku, możliwości rozwoju zawodowego oraz osobistego.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pakiet ubezpieczeniowy;

  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;

  • wyjazdy integracyjne;

  • szkolenia zawodowe i językowe;

  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • ukończone studia z informatyki lub innych nauk ścisłych;

  • minimum 7-letnie doświadczenie w roli konsultanta wiodącego w obszarze SAP BASIS;

  • doświadczenie w migracjach i upgrade środowisk SAP ERP / SAP BW;

  • dobra znajomość administracji systemami Unix / Windows;

  • dobra znajomość administracji baz danych Oracle / DB2 / MS SQL / HANA;

  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwoju;

  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziana znajomość systemów S/4 HANA, ECM, DMS.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-03-30 - 2018-04-29
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_build_systems_software_engineer_pomorskie_20130130_094032