nr oferty: 77356 / 2018-01-09
Praca dla informatyków
SAP BI Consultant 2/3 lvl
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:
Wymagania:
Opis stanowiska

  • Obsługa zgłoszeń w zakresie wsparcia oraz rozwoju modułów BI/BW/BO/BODS zgodnie obowiązującymi SLA

  • Implementacja rozwiązań programistycznych i modułowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw

  • Udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych

  • Utrzymanie relacji z Klientem

  • Praca w zgodzie ze standardami ITIL

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu klientów w SAP Business Intelligence

  • Bardzo dobra znajomość obszaru SAP BW (mile widziana również wiedza z zakresu SAP BO/BODS)

  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 w mowie i piśmie)

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Praktyczna wiedza w takich obszarach systemu SAP jak BPC (Planowanie, Budżetowanie, Konsolidacja), BusinessObjects, Data Services

Oferujemy

  • Zespół najlepszych Konsultantów SAP - praca w stabilnym, doświadczonym zespole

  • Jasna ścieżka kariery oraz rozwoju zawodowego

  • Połączenie pracy stacjonarnej z możliwością udziału w międzynarodowych projektach

  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka niemieckiego, karta Multisport itd.) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i inne

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-09 - 2018-02-08
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_software_tester_junior_malopolskie_20130526_135247