nr oferty: 93934 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
QA Engineer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Twoja następna firma

Dla naszego Klienta - dostawcy rozwiązań informatycznych dla klientów z branży ubezpieczeniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko QA Engineer

Twoje następne stanowisko

Zespół QA zlokalizowany w Poznaniu obsługuje całą Europę. Do głównych zadań będzie należało opracowanie dokumentacji testowej i testów w oparciu o wymogi formalne, jak i nieformalne w komunikacji z programistami i managerami produktu; opracowanie, wykonanie i utrzymanie głównie automatycznych skryptów testowych; identyfikacja i zgłaszanie błędów; bliska współpraca z członkami zespołu projektowego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy kandydatów, którzy mają już doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych i przeprowadzaniu testów; doświadczenie w pracy z narzędziami automatyzującymi testy (Selenium, Ranorex); doświadczenie w pracy z bazami danych, z narzędziami do kontroli wersji oraz z analizą systemową. Wymagana jest także komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, nowoczesne biuro zlokalizowane w Poznaniu, udział w innowacyjnych projektach dla największych klientów z branży ubezpieczeniowej z użyciem najnowszych technologii zarówno w kraju jak i za granicą; opieka medyczna, ubezpieczenie, obiady, świeże owoce.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij €˜Aplikuj€™ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Wymagania:
Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-10-26
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_senior_admin_andamp;_payroll_specialist_with_german_za_granica_20131225_102009