nr oferty: 79568 / 2018-02-13
Praca dla informatyków
QA Engineer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Jeśli:

  • podobnie jak nas, kręcą Cię nowe technologie oraz tworzenie wizjonerskich rozwiązań,

  • wolisz tworzyć nowe a nie odtwarzać to co już zostało wymyślone,

  • ciekawi Cię, jak powstaje urządzenie od pomysłu do jego wyprodukowania i uwielbiasz widzieć efekt swojej pracy

  • lubisz wyzwania, cenisz możliwości rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń,

  • myślisz nieszablonowo i jesteś elastyczny w podejściu do problemów...

  • A do tego posiadasz:

  • umiejętności tworzenia i pielęgnowania scenariuszy testowych,

  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania,

  • doświadczenia w automatyzacji testów,

  • znajomość narzędzi do zarządzania projektami oraz testami (JIRA, TestRail),

  • wiedzę na temat zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania,

  • wiedzę na temat Continous Integration,

  • certyfikat ISTQB,

  • znajomość języka angielskiego, ...

... ta oferta jest dla Ciebie!

  • Na stanowisku QA Engineer będziesz mieć okazję wykazać się w:

  • definiowaniu testów oprogramowania,

  • zautomatyzowaniu testów,

  • dbaniu o jakość końcowego produktu FIBARO

Oferujemy:

  • Co oferujemy:

  • codzienny udział w rewolucji Internet Of Things

  • szerokie portfolio projektów z branży Smart Home

  • stanowisko pracy: mocne stacje robocze z wyposażeniem

  • elastyczną formę zatrudnienia

  • zadaniowy tryb pracy

  • szkolimy "na miękko" i techniczne

  • dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową - dofinansujemy opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport

  • do you speak English? - wspieramy naukę języka angielskiego

Wymagania:
Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-13 - 2018-03-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/junior-developer-c-c_292262.html