nr oferty: 73904 / 2017-11-15
Praca dla informatyków
QA Engineer
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

  • Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Ścisła współpraca z zespołem R&D na każdym etapie wytwarzania zaawansowanych rozwiązań z zakresu systemu automatyki działającego w dziesiątkach tysięcy budynków na całym świecie,

  • Tworzenie i pielęgnacja procedur testowych na podstawie dokumentacji technicznej,

  • Automatyzacja testów Front-endu oraz Back-endu,

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych,

  • Tworzenie raportów z testów.

Oferujemy:

  • Co oferujemy:

  • codzienny udział w rewolucji Internet Of Things

  • szerokie portfolio projektów z branży Smart Home

  • stanowisko pracy: mocne stacje robocze z wyposażeniem

  • elastyczną formę zatrudnienia

  • zadaniowy tryb pracy

  • szkolimy "na miękko" i techniczne

  • dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową - dofinansujemy opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport

  • do you speak English? - wspieramy naukę języka angielskiego

Wymagania:

  • Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego, mile widziani studenci kierunków takich jak Informatyka / Automatyka i Robotyka / Elektrotechnika / Elektronika i Telekomunikacja,

  • Znajomości zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania,

  • Doświadczenia w automatyzacji testów (Java, JavaScript, Selenium Webdriver),

  • Znajomości narzędzi do zarządzania projektami (JIRA) oraz testami (Testrail),

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (słownictwo techniczne),

  • Sprawnego komunikowania się w zespole,

  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy oraz analitycznego myślenia.

  • Na plus zadziała jeśli:

  • Znasz podstawy SQL,

  • Potrafisz obsługiwać różne systemy operacyjne (Windows, Linux, Mac OS),

  • Wiesz na czym polega Continuous Integration,

  • Posiadasz certyfikat testerski ISTQB,

  • Znasz protokoły Z-Wave, BLE, Wi-fi lub inne,

  • Posiadasz doświadczenie z obszaru metodologii i pomiarów elektrycznych,

  • Nie jest Ci obca wiedza zasad zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-15 - 2017-12-15
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c-c_256546.html