nr oferty: 96374 / 2018-11-08
Praca dla informatyków
Konsultant SAP ABAP
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Do Twoich głównych zadań będzie należeć projektowanie, estymacja iimplementacja rozwiązań wtechnologiach SAP dla klientów międzynarodowych. Będziesz dbaćo przygotowanie dokumentacji woparciu ostosowaną metodologię.Będziesz przy tym odpowiadać za zachowanie standardów jakości świadczonych przez siebie usług. Ponadto będziesz uczestniczyć wwarsztatach projektowych zKlientem.

Jako Konsultant SAP ABAP będziesz mieć również swój udziałw zadaniach pozaprojektowych, m.in. wSAP community, programie mentorskim, wdrażać iwspierać mniej doświadczonych pracowników, służyć im pomocą iwiedzą wzakresie swojej specjalizacji.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe;

  • zależnie od preferencji oferujemy dwa tryby pracy €“ wyjazdowy (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 100%) i stacjonarny (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 25%).

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy projektowej w technologiach SAP ABAP (ABAP OO);

  • dobra znajomość co najmniej trzech z wymienionych technologii: EDI, OData, SAPUI5, AdobeForms, SQLScript, CDS, migracja danych, archiwizacja;

  • podstawowa znajomość przynajmniej dwóch modułów SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, HR) lub jednego z systemów SAP (CRM, SRM, PLM, PO);

  • wykształcenie wyższe;

  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-08 - 2018-12-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/ingenieur-technischer-unterstuetzung-mit-deutsch_455077.html