nr oferty: 77416 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Junior Tagging Specialist
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Oznaczanie kategorii danych na podstawie analizy kontentu

  • Tworzenie bibliotek na podstawie oznaczonych treści

  • Współpraca z całym zespołem przy w przygotowywaniu setów uczących dla NLP/ML

Oferujemy:

  • Pracę przy topowych technologiach związanych z AI

  • Realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju produktu oraz dużą swobodę działania

  • Stabilne zatrudnienie na okres co najmniej 18 miesięcy

  • Nowoczesne klimatyzowane biuro ze świeżymi owocami każdego dnia

  • Elastyczne warunki zatrudnienia

  • Możliwości realizacji własnych pomysłów przy tworzeniu modelu biznesowego i technologicznego

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)

  • Rzetelność, dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność dostrzegania zależności pomiędzy zbiorami danych

  • Umiejętność doprowadzania zadań do końca (Getting Things Done)

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz doskonała organizacja własnej pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tagowaniu

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-02-09
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1065951?jobSource=XMLFeed