nr oferty: 84349 / 2018-04-26
Praca dla informatyków
Junior SAP FI/CO Consultant
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:
Wymagania:
Opis stanowiska

  • Zbieranie wymagań od klienta i tworzenie podstawowej specyfikacji procesu

  • Aktywne wspieranie organizacji pracy konsultantów i programistów na linii biznes - IT

  • Analiza wskaźników i błędów systemowych oraz przygotowywanie niezbędnych raportów

  • Testowanie i poznawanie nowych rozwiązań IT oraz dbanie o wysoką jakość rozwiązań realizowanych dla klienta

  • Aktywny udział w realizacji ciekawych projektów- krajowych i międzynarodowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub IV-V rok studiów w obszarze finansowym lub ekonomicznym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Kompetencje interpersonalne- m.in. budowanie relacji i autoprezentacja

  • Motywacja do szybkiego przyswajania wiedzy i rozwoju w kierunku konsultingu SAP

  • Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2) i/lub niemieckiego (min. B1)

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy z oprogramowaniem SAP lub innym ERP w obszarze finansów i/lub controllingu

Oferujemy

  • Jasna ścieżka wdrożenia i rozwoju z zakresu consultingu technologii SAP

  • Dostęp do pełnego zakresu materiałów szkoleniowych SAP Learning Hub

  • Praca w doświadczonym zespole - pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży

  • Udział w prestiżowych projektach IT realizowanych dla kluczowych klientów polskich i zagranicznych

  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zajęcia z języka niemieckiego, ubezpieczenie grupowe, inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i wiele innych

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-26 - 2018-05-26
Link do oferty: http://www.praca.pl/network-administration_304521.html