nr oferty: 93607 / 2018-10-01
Praca dla informatyków
Informatyk-wdrożeniowiec
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji finansowej,

  • zróżnicowane możliwości awansu,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

Wymagania:

  • wykształcenie oprofilu informatycznym,

  • podstawowa wiedza zzakresu struktur sieci komputerowych ikonfiguracji serwerów,

  • znajomość zagadnień związanych zrelacyjnymi bazami danych SQL,

  • podstawowe doświadczenie zjęzykami: Java, PHP,C++,

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych,

  • znajomość języka angielskiego wzakresie niezbędnym do korzystania zdokumentacji,

  • mile widziana znajomość systemu IMPULS.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-01 - 2018-10-31
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/adore_hr_analityk_systemowy_architekt_erp_mazowieckie_20131121_102233