nr oferty: 96381 / 2018-11-08
Praca dla informatyków
Informatyk - Helpdesk
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania struktury informatycznej firmy,

  • wsparcie techniczne użytkowników,

  • instalacje i konfiguracja urządzeń, sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30,

  • pracę w biurze w młodym zespole,

  • kartę Multisport,

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Ponadto:

  • codziennie zdrowe przekąski - owoce, warzywa, sałatki, jogurty i kanapki,

  • ciastka oraz cukierki.

Wymagania:

  • wykształcenie związane z branżą informatyczną €“ warunek konieczny,

  • znajomość zagadnień sieciowych (LAN, WAN),

  • znajomość Active Directory,

  • znajomość systemów alarmowych Satel,

  • znajomość systemów zabezpieczeń,

  • bardzo dobra praktyczna znajomość: systemów Windows Server, Windows 7, Windows XP,

  • znajomość oprogramowania do pracy grupowej,

  • znajomość zagadnień konfiguracji serwerów poczty elektronicznej,

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem stacji roboczych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-08 - 2018-12-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c_455241.html