nr oferty: 99520 / 2019-01-11
Informatyk - Administrator systemów i infrastruktury teleinformatycznej
Umiejętności komputerowe:
Internet: Apache,
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:

  • Administracja irozbudowa infrastruktury sieciowej (LAN/WAN) oraz infrastruktury serwerowej (Windows Serwer/Hyper-V/Linux) firmy zapewniając jej nieprzerwane działanie;

  • Zarządzanie oprogramowaniem związanym zbezpieczeństwem danych isystemów IT oraz monitoringu (AV, backup, monitoring otoczenia, itp.);

  • Instalacja oraz konfiguracja sprzętu ioprogramowania (serwery, macierze, stacje robocze, drukarki);

  • Bieżące utrzymanie systemów IT - analiza wydarzeń, alarmów, wykonywanie kopii zapasowych;

  • Współpraca zfirmami zewnętrznymi wzakresie bieżącego utrzymania, zmian iusprawnień wsystemach IT iERP;

  • Przestrzeganie ikontrolowanie istniejącej polityki bezpieczeństwa, dotyczącej urządzeńIT, Analiza incydentów itworzenie mechanizmów zabezpieczeń;;

  • Wsparcie użytkowników wobsłudze systemów IT irozwiązywanie bieżących problemów;

  • Przygotowywanie procedur idokumentacji;

  • Prowadzenie prac rozwojowych oraz wdrażanie nowych rozwiązań wzakresie systemu IT;

  • Wybór, negocjacje izarządzanie dostawcami usług IT;

  • Przygotowanie irozbudowa nowych stanowisk pracy.

Miejsce Pracy: Centrala ioddziały na terenie m. Poznania.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i realizowanych zadań;

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji, która jest liderem w swojej branży;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w tym możliwość, w razie potrzeby, pracy zdalnej z domu);

  • Dobrą atmosferę w pracy oraz świadczenia socjalne;

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych.

Wymagania:

Od Kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomość systemów serwerowych z rodziny Windows Serwer 2008R2-2016, usług Active Directory i Hyper-V oraz umiejętności konfigurowania macierzy dyskowych;

  • Podstawowej znajomości systemów Linux, usług Apache oraz qmail;

  • Znajomości technologii sieciowych i konfiguracji sieci LAN/WAN;

  • Dobrej znajomości systemów Windows XP/7/10 w zakresie administracji i utrzymania stacji roboczych;

  • Podstawowej znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych;

  • Podstawowej wiedzy w zakresie baz danych MS SQL €“administracja, backup, itp;

  • Samodzielności w ustalaniu priorytetów zadań, oraz efektywnego zarządzania własnym czasem pracy;

  • Silnej motywacji wewnętrznej oraz skuteczności w działaniu;

  • Silnej motywacji do samorozwoju i poszerzania swojej wiedzy;

  • Zdolności do pracy pod presją czasu, samodzielności w sytuacjach awaryjnych, dyspozycyjności;

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne czytanie dokumentacji.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2019-01-11 - 2019-02-10
Link do oferty: http://www.praca.pl/helpdesk-with-german-swedish-french-dutch-italian_475951.html