nr oferty: 93247 / 2018-09-24
Praca dla informatyków
Consultant Documentum
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Jeżeli znasz środowisko Documentum oraz chcesz rozwijać się wtechnologi ECM dołącz do naszego zespołu. Realizujemy projekt dla międzynarodowego klienta zbranży energetycznej.

Do Twoich zadań należeć będą:

  • administracja systemami Documentum klienta;

  • rozwój systemów Documentum klienta;

  • praca bezpośrednio zmiędzynarodowym klietnem wjęzyku angielskim oraz niemieckim.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • minimum 2-letnie doświadczenie wroli konsultanta Documentum (z znajomością DQL);

  • znajomość konfiguracji środowiska Documentum D2 (minimum 2 projekty);

  • znajomość administracji systemami Unix / Windows oraz Oracle / MS SQL;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;

  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność oraz umiejętność pracy wzespole.

Mile widziane umiejętności:

  • wiedza na temat Java Method Server;

  • doświadczenie wkonfigurowaniu xPlore Index Server;

  • zanjomość języka niemieckiego na poziom B2.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-09-24 - 2018-10-24
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_kierownik_zmiany_supervisor_malopolskie_20130926_102020