nr oferty: 108141 / 2019-12-01
Praca dla informatyków
Business Analyst and Project Manager
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją projektów.

  • Analiza ryzyka związanego z projektem.

  • Raportowanie postępu związanego z projektem.

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych projektów.

  • Zbieranie wymagań, pisanie specyfikacji funkcjonalnych i współpracę z innymi działami.

  • Ścisły kontakt z klientem oraz działem realizacji projektów.

  • Zarządzanie zmianą.

  • Kontrola i zatwierdzenie koncepcji sporządzonych przez specjalistów.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Doskonałe umiejętności w obszarze komunikacji.

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania projektami.

  • Determinację i zaangażowanie w osiąganiu założonych celów.

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Znajomość SQL.

  • Wyższe wykształcenie (preferowany obszar IT)

  • Dodatkowym plusem będzie znajomość branży logistycznej.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • Kompleksowy onboarding.

  • Wsparcie na każdym etapie realizacji projektów.

  • Międzynarodowe środowisko pracy.

  • Płaską strukturę organizacji.

  • Szkolenia i rozwój.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania:
Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2019-12-01 - 2019-12-29
Link do oferty: https://www.praca.pl/business-analyst-and-project-manager_2858888.html