nr oferty: 93707 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Architekt Systemów
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jako Architekt Systemów będziesz odpowiadać za:

  • analizę wymagań technicznych w ścisłej współpracy z klientem;

  • projektowanie nowych, indywidualnych, dedykowanych systemów informatycznych;

  • wdrożenie projektu oraz nadzór nad jego implementacją;

  • w przypadku istniejących systemów: projektowanie ich rozszerzeń oraz analiza ich wydajności;

  • integrację nowo projektowanych i/lub istniejących systemów informatycznych.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • minimum 6-letnie doświadczeniezawodowe w tworzeniu systemów z wykorzystaniem technologii Java;

  • umiejętność projektowania architektury systemów informatycznych poparta konkretnymi przykładami samodzielnie zaprojektowanych rozwiązań;

  • chęć poznawania nowych technologii i zdobywania nowych umiejętności;

  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy wzespole;

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_programista_javascript_mazowieckie_20131129_104053