nr oferty: 121009 / 2020-12-21
Analityk Biznesowo-Systemowy w obszarze hurtowni danych i BI
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • definiowanie i analizowanie wymagań klientów biznesowych

  • weryfikacja wymagań pod kątem możliwych rozwiązań, uwzględniając ich optymalizację na podstawie wiedzy o obowiązujących procesach biznesowych oraz praktykach organizacji

  • modelowanie rozwiązań uwzględniając aspekty integracji z innymi systemami

  • tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych oraz systemowych

  • ścisła współpraca z klientem wewnętrznym oraz deweloperami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • wspieranie analitycznie podczas testów akceptacyjnych

  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej

Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy

  • dostęp do specjalistycznej wiedzy €“ szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa

  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali)

  • dodatkowe dni wolne w roku

  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania

Wymagania:
Poszukiwane kompetencje:

  • minimum 3-letnie doświadczenie jako Analityk Biznesowy lub Systemowy

  • wiedza z zakresu integracji i analizy dużych systemów informatycznych

  • znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową

  • praktyczna znajomość SQL

  • znajomość narzędzia ETL €“ preferowane Pentaho

  • znajomość architektury hurtowni danych

  • wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z osobami biznesowymi, jak i specjalistami IT

  • umiejętność korzystania z dokumentacji w języku angielskim

Mile widziane:

  • znajomość PowerBI

  • doświadczenie w pracy w SCRUM-ie

  • umiejętność modelowania systemu i procesów biznesowych (UML, BPMN)

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2020-12-21 - 2021-01-20
Link do oferty: https://www.praca.pl/analityk-biznesowo-systemowy-w-obszarze-hurtowni-danych-i-bi_4079621.html