nr oferty: 99412 / 2019-01-09
Praca dla informatyków
Administrator baz danych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

  • instalacja, konfiguracja, administracja bazami danych MS SQL Server

  • monitorowanie efektywności działania baz danych, tuning

  • wykonywanie kopii i przywracanie danych

  • projektowanie i wdrażanie skryptów SQL, PowerShell

  • rozwój skryptów i narzędzi monitorujących

  • rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych

  • praca z serwisami SSDB, SSIS, SSAS, SSRS.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania

  • dostęp i pracę z najnowszymi technologiami IT,

  • dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów

  • kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy

  • unikalną atmosferę działu IT

  • coroczne emocjonujące wyjazdy integracyjne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • 1 rok doświadczenia w administracji bazami danych MS SQL Server

  • znajomość T-SQL

  • doświadczenie w administracji komponentami Integration Services, Reporting Services oraz Analysis Services

  • umiejętność pracy w grupie

  • jesteś otwarty, komunikatywny i odpowiedzialny

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pisaniu skryptów PowerShell

  • znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2008 i 2012

  • znajomość SCOM-a

  • certyfikaty MCTS, MCITP, MCSA, MCSE, ITIL

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2019-01-09 - 2019-02-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-helpdesk-support-with-german-and-english-languages_472215.html