nr oferty: 86705 / 2018-06-05
Praca dla informatyków
(Senior) Konsultant SAP Retail
Umiejętności komputerowe:
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Jako (Senior) Konsultant SAP Retail będziesz brał udział w projekcie wdrożeniowym SAP Retail bezpośrednio w siedzibie klienta w Niemczech. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości rozwoju zawodowego oraz osobistego.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • atrakcyjne warunki finansowe, w szczególności rozliczanie nadgodzin, jeżeli takie były konieczne i zlecone podczas prac projektowych;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pakiet ubezpieczeniowy;

  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;

  • wyjazdy integracyjne;

  • szkolenia zawodowe i językowe;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników.

Zgłoszenie w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą przycisku aplikowania.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych w obszarze SAP Retail,

  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,

  • wykształcenie wyższe,

  • komunikatywność,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin w siedzibie klienta w Niemczech.

Miejsce pracy:
Poznań, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-05 - 2018-07-05
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_unix_dolnoslaskie_20130122_094141