nr oferty: 87368 / 2018-06-12
Praca dla informatyków
Specjalista w dziale IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • analizowanie bieżących potrzeb użytkowników w zakresie używanych systemów informatycznych

  • zarządzanie i konfigurowanie systemów informatycznych

  • tworzenie instrukcji oraz dokumentacji technicznej

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie €“ umowa o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do wynagrodzenia

  • Świadczenia socjalne

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość rozwoju zawodowegooraz pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze

Wymagania:
Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne, mile widziani studenci kończący studia)

  • znajomość systemów: Windows, Linux

  • znajomość administracji bazy danych

  • podstawy znajomości sieci komputerowych LAN i WiFi

Miejsce pracy:
Płońsk, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-12 - 2018-07-12
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_systemu_solaris_dolnoslaskie_20130122_094425