nr oferty: 84829 / 2018-05-08
Praca dla informatyków
Młodszy Specjalista IT - Helpdesc
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Praca wzespole wsparcia użytkowników 24H dla ponad 5000 pracowników wewnętrznych dla jednej znajwiększych firm wPolsce

  • Realizacja bieżących zgłoszeń, pomoc zdalna

  • Monitorowanie środowiska serwerowego

Oferujemy:

  • Umowę opracę wfirmie oustabilizowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie informatyczne lub pokrewne (mile widziane)

  • Doświadczenie wpracy wzespole wsparcia (np. help desk €“ mile widziane)

  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 7/8/10 (pozwalająca na diagnozowanie irozwiązywanie problemów)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office 2010/2013/2016 (pozwalająca na diagnozowanie irozwiązywanie problemów)

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci komputerowych

  • Znajomość budowy komputera

  • Zdolność analitycznego myślenia irozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy wzespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie wpracy Helpdesk

  • Znajomość środowiska Active Directory

  • orzeczenie oniepełnosprawności

  • znajomość systemów iurządzeń na stacjach paliw

Miejsce pracy:
Płock, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-08 - 2018-06-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_sap_bez_doswiadczenia_lodzkie_20130122_094353