nr oferty: 79017 / 2018-02-07
Praca dla informatyków
Specjalista ds. informatyki
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:
GWARANTUJEMY:

  • Umowę o pracę w firmie o uznanej renomie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Ciekawą pracę w młodym zespole, bezpośredni wpływ na realizowane projekty,

  • Dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego.

Wymagania:
DO TWOICH OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Pomoc w administracji infrastrukturą informatyczną firmy,

  • Konfiguracja sprzętu użytkowników i oprogramowania.

Po wdrożeniu w strukturę firmy obowiązki zostaną rozszerzone o:

  • Rozwój sklepu internetowego,

  • Automatyzację procesów biznesowych w naszych systemach.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Umiejętność instalacji, konfiguracji, zarządzania systemami operacyjnymi: Windows, Linux,

  • Dobra znajomość protokołów sieciowych, konfiguracji sieci lokalnej,

  • Znajomość języków programowania: Java, PHP, Javascript,

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych,

  • Łatwość uczenia się nowych technologii,

  • Znajomość języka angielskiego wystarczająca do swobodnego czytania dokumentacji,

  • Znajomość technologii EJB, GWT oraz technologii WEB Services (Soap, WSDL) będą dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:
Plewiska k/Poznania, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-07 - 2018-03-09
Link do oferty: http://www.praca.pl/developer-net-c_287525.html