nr oferty: 94006 / 2018-10-10
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Rozwoju Aplikacji
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Administrację i rozwijanie rozwiązań z zakresu kopii zapasowej opartych o najnowsze narzędzia służące do backupu danych z: serwerów, macierzy, stacji roboczych (DLO),

  • Budowę i utrzymywanie środowisk DR,

  • Administrację i rozwój sieci SAN (macierze, biblioteki, przełączniki),

  • Administrację rozwiązaniami serwerowymi Microsoft,

  • Administrację środowiskami wirtualnymi,

  • Tworzenie instrukcji i procedur dot. powyższych zagadnień.

Oferujemy:

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań dającą szansę w rozwoju innowacyjnego biznesu,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • Atrakcyjny system motywacyjny,

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Wymagania:

  • Doświadczenia w administracji rozwiązaniami zapewniającymi kopię zapasową (np.Veritas, Commvault),

  • Doświadczenia w utrzymaniu sieci SAN,

  • Umiejętności zarządzania rozwiązaniami serwerowymi Microsoft, m.in: Windows, Active Directory, Exchange,

  • Umiejętności zarządzania środowiskami wirtualnymi vmWare, Citrix, HyperV,

  • Wykształcenia wyższego,

  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego,

  • Atutem będzie także: znajomość usług chmurowych z zakresu DR, storage, Office365 oraz umiejętności pozwalające na automatyzowanie procesów administracyjnych,

  • Zaangażowania, chęci ciągłego podnoszenia kwalifikacji i dobrych umiejętności komunikacyjnych.

Miejsce pracy:
Pieńków (pow. nowodworski), mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-10 - 2018-11-09
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_sharepoint_engineer_with_german_za_granica_20131214_102043