nr oferty: 93985 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Koordynator ds. zadań IT
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • zapewnienie efektywnego przepływu zadań/projektóww Pionie IT,

  • nadzór i bieżące zarządzanie pracami związanymi z realizacją zaakceptowanych projektów/zadań,

  • proaktywne działanie związane z pojawiającymi się w projektach/zadaniach problemami,

  • terminowe aktualizowanie informacji odnośnie realizacji bieżących projektów/zadań (budżet, harmonogram, zakres, jakość) przy użyciu dedykowanych narzędzi,

  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji związanego z prowadzonymi projektami/zadaniami,

  • rozdzielanie projektów/zadań do odpowiednich zespołów kompetencyjnych,

  • monitorowanie statusu realizacji zadań,

  • reagowanie w przypadku opóźnień i proponowanie rozwiązań,

  • cykliczne raportowanie realizacji zadań.

Oferujemy:

  • pracę pełną pasjonujących wyzwań,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop),

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • atrakcyjny system motywacyjny,

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Wymagania:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się,

  • wykształcenia wyższego,

  • samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, rekomendacji,

  • staranności w działaniu,

  • umiejętności współpracy w zespole.

Miejsce pracy:
Pieńków (pow. nowodworski), mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/capgemini_polska_sp_z_oo_software_developer_malopolskie_20140127_170457