nr oferty: 93970 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Inżynier systemu przemysłowego
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Miejsce pracy:Piechcin koło Inowrocławia

Segment: produkcja

Wymagania:
Twoje zadania:

  • Administrowanie aplikacjami i komponentami przemysłowego systemu sterowania,

  • Utrzymywanie dobrego stanu technicznego urządzeń stanowiących zakładowy system sterowania, diagnostyka stanów awaryjnych,

  • Wspieranie planowania zakupów części zamiennych, zużywających się i zapasowych,

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, remontów urządzeń stanowiących system sterowania zakładem,

  • Monitorowanie stanu technicznego aplikacji systemów sterowania,

  • Kompletowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej aplikacji, wykonywanie kopii zapasowych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, automatyka, elektrotechnika),

  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia energetyczne do 1kV (eksploatacja i dozór),

  • Znajomości zasad sterowania procesem przemysłowym przy pomocy systemu DCS, sterowników PLC,

  • Znajomość zasad pracy urządzeń elektrotechnicznych i pomiarowych,

  • konfigurowania, diagnostyki,

  • Umiejętność programowania sterowników ABB oraz Siemens S7 w środowisku sieciowym,

  • Umiejętność konfigurowania, diagnozowania stanów awaryjnych komponentów sieci przemysłowych,

  • Umiejętność konfigurowania, administrowania serwerami, stacjami operatorskimi w środowisku przemysłowym,

  • Znajomość administrowania, konfigurowania sieci komputerowych LAN, WiFi,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Miejsce pracy:
Piechcin k. Inowrocławia, kujawsko - pomorskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_specjalista_ds_obslugi_klienta_malopolskie_20131211_102013